+48 (76) 855 02 43

KDFP LEGNICA powstała w 2000 roku w sierpniu i do dnia dzisiejszego pragnie rozwijać swoją działalność tak aby pomagać, uczyć i wspierać. W 2012 roku dokonano zmiany formy prawnej na spółkę prawa handlowego. Od maja 2012 roku rozszerzyliśmy swoją działalność jak również zmieniliśmy nazwę na Kancelaria Doradztwa Finansowo Prawnego Instytut Badań i Ekspertyz Gospodarczych Sp. z o.o. Mając teraz większe możliwości nasza Spółka wspiera przedsiębiorczość poprzez kompleksowe doradztwo, umożliwiające podejmowanie racjonalnych decyzji gospodarczych, wdrażanie rozwiązań wspierających rozwój przedsiębiorstw, wzrost konkurencyjności, oraz podnoszenie efektywności i sprawności działania naszych klientów.

Wyznajemy zasadę indywidualnego podejścia do Klienta. Każdy klient jest dla nas wyjątkowy. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i wnikliwą analizę specyfiki działalności każdego przedsiębiorstwa. Realizujemy powierzone nam zadania z troską o najwyższą ich jakość, w oparciu o potrzeby i wymagania naszych klientów. Angażujemy się w sprawy klientów w dogodnym dla nich czasie i miejscu. Proponujemy Państwu kompleksowe podejście do problemów. Pomożemy rozwiązywać zarówno problemy strategiczne jak również doradzimy we wszystkich kwestiach bieżących, związanych z codziennymi problemami przedsiębiorstwa funkcjonującego w otoczeniu rynkowym.

Poprzez nasze usługi służymy klientom, gdy ich firmy przeżywają kryzys i tracą równowagę gospodarczą, walcząc o ich przetrwanie. Firmom, które odniosły sukces doradzimy jak umacniać przewagę konkurencyjną, poprawiać efektywność i sprawnie tworzyć wartość przedsiębiorstwa.

Korzystamy z bogatego intelektualnie i technicznie zaplecza, co pozwala nam na podjęcie się realizacji znaczących projektów. Współpracujemy z wysoko wykwalifikowanymi ekspertami z różnych branż, dzięki czemu możemy zapewnić naszym klientom fachową pomoc w każdym przedsięwzięciu. Cenimy partnerstwo. Chcemy być z naszymi klientami długoterminowo, wierząc, że tylko tak można budować zaufanie. Kierujemy się zasadami które wypracowaliśmy na przełomie przeszło 10 lat :

Od pomysłu do realizacji - opracowujemy projekty i koncepcje. Realizujemy zadania mające zapewnić bezpieczeństwo naszych klientów.  Na specjalne życzenie wspomagamy procesy rozwoju firm. Każda firma i przedsiębiorca  w ramach pełnego serwisu ma zapewnioną współpracę w zakresie faz rozwoju we wszystkich płaszczyznach swojej działalności.

Innowacyjne rozwiązania wymagają specjalnego traktowania - mając to na uwadze i w celu zapewnienia stałej wysokiej jakości naszych usług ciągle doskonalimy wiedzę i kadrę wykonawczą współpracującą z naszą Kancelarią.

Chcemy być zawsze o krok do przodu - w tym celu słuchamy Państwa z dużą uwagą ponieważ uważamy że klient, przedsiębiorca jest najlepszy w swojej branży i to on posiada największą wiedzę, a my pomożemy Mu ją poukładać w gąszczu przepisów i zagadnień ekonomiczno - prawnych.


2010 to rok jubileuszowy. Kancelaria obchodzi 10-lecie swojego istnienia. Jest on okazją do podsumowania sukcesów z ostatnich lat, ale również rozpoczyna nowy etap w historii firmy. Nasza Kancelaria przechodzi do etapu fazy dorastania i wkrótce stanie się pełnoletnia. Przed nami kolejny jubileusz 15 lecia. Będzie to okazja do świętowania naszych osiągnięć, wytyczania nowych dróg i podnoszenia poprzeczki.

KDFP IBEG

© 2014 KDFP IBEG Sp. z o.o.
Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja : Web-Profit S.C.


Kiedy urząd skarbowy może wymierzyć sankcje w VAT – zmiany od 1 stycznia 2017 r.

Od 1 stycznia 2017 r. obowiązują nowe przepisy umożliwiające nakładanie na podatników sankcji w postaci dodatkowego zobowiązania podatkowego. Będzie ono mogło być wymierzone w wysokości odpowiadającej 30% kwoty zaniżenia zobowiązania podatkowego lub 30% kwoty zawyżenia zwrotu VAT, nadwyżki podatku naliczonego nad należnym do przeniesienia na następne okresy rozliczeniowe. Ustawodawca przewidział także nakładanie sankcji w wysokości odpowiadającej 100% kwoty podatku naliczonego wynikającej z faktury wystawionej przez podmiot nieistniejący bądź zawierającej nieprawdziwe dane.


Chcesz dobry leasing - zgłoś się do nas...

Miło nam zaprezentować Państwu naszą pomoc przy uzyskaniu Leasingu na wybrany przemiot. Może to być samochód lub motocykl. Pamiętajmy że dzięki zmianom w prawie, małe motocykle do 125 cm3 są dostępne dla szerszego grona odbiorców jak  również można je odliczać w całości w kosztach firmy!

Przyjdź a my wskażemy Ci twoje możliwości.                  

 


ZOSTAŃ AGENTEM SPECJALNYM

Podejmując z nami współpracę, dołączasz do zespołu osób, specjalizujących się w dziedzinie doradztwa oraz zapewniających profesjonalne wsparcie osobom poszkodowanym oraz ich bliskim. Kandydat na Agenta nie musi posiadać doświadczenia w obsłudze klienta i sprzedaży bezpośredniej, a jedynie chęć rozpoczęcia działalności w sektorze usług odszkodowawczych.                              napisz do nas

                                                                                                                                                                                                              

 


Wywiadownia gospodarcza - Informatyka Śledcza

Zabezpieczenie dowodów:

Dowody zostają zabezpieczone zgodnie z najlepszymi praktykami informatyki śledczej. Nasi eksperci mogą zabezpieczyć dowody z wszelkiego rodzaju urządzeń, w tym: Komputery stacjonarne, Laptopy, Serwery, Urządzenia RAID, Zewnętrzne dyski twarde, Pamięci USB, Telefony GSM i inne.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            CZYTAJ WIĘCEJ


Nie będzie zmiany wzorów deklaracji VAT

Ministerstwo Finansów nie widzi konieczności zmian deklaracji VAT-7 w najbliższych miesiącach. W szczególności zdaniem MF zmiany ustawy o VAT, a zwłaszcza nowe brzmienie art. 109 ust. 3 tej ustawy nie wymaga zmian obowiązujących de facto od sierpnia 2016 roku wzorów deklaracji VAT-7(17) i VAT-7K(11)

                                                                                                                                                   - czytaj więcej -